ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Opinie czytelników - Nowa psychologia zarządzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej (47)

  6

  2020-07-19
  Judyta
  Znakomita książka, a właściwie instrukcja obsługi ludzkiego mózgu. Pokazuje ona najważniejsze aspekty, które powinny być priorytetem, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym każdego z nas. Napisana ciekawym, głębokim i bogatym językiem, a jednocześnie bardzo delikatnym i zrozumiałym. Książka, którą chciałoby się przeczytać jednym tchem, ale niestety to nie możliwe... Niemożliwe, ponieważ po każdym niemalże akapicie, zmusza czytelnika do refleksji. Czytając tę pozycję, zrobiłam mnóstwo notatek, wykonałam wewnętrzną analizę siebie i zrozumiałam coś, czego nigdy wcześniej mi się nie udało. Autor pokazuje, że wystarczy spojrzeć nieco inaczej na pewne rzeczy, by stać się lepszym człowiekiem, menadżerem, liderem - jak i pozwolić innym stać się kimś lepszym. Pokazuje również jak w inteligentny i przystępny sposób sprawić, by pewne rzeczy nabrały sensu i zatankowały do pełna, nasz motor motywacji. Pan Tomasz daje świetnie wyposażoną wędkę, pokazuje palcem, gdzie i jak złowić najlepszą rybę. Natomiast od czytelnika zależy czy ją złowi, czy pozwoli, aby złowił ją ktoś inny. Jestem mile zaskoczona "nową psychologią zarządzania" i wdzięczna za to, że mogłam ją przeczytać. Polecam tę pozycję i podpisuję się pod rekomendacją obiema rękoma. Cieszę się również, że miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniu Pana Tomasza i poznać go osobiście. Cenię sobie autentyczność i profesjonalizm autora, które widoczne są na każdym kroku, niezależnie od źródła czy miejsca. Dziękuję za to Panie Tomaszu.
  2020-07-01
  Ewa Maturska
  Zamówiłam książkę Pana Tomasza jeszcze w przedsprzedaży. Była przeze mnie naprawdę wyczekana, dlatego miałam co do niej pewne oczekiwania. Nie zawiodłam się. Książka to użyteczny podręcznik, który pozwala czytelnikowi rozwinąć kluczowe dla lidera kompetencje. Pozycja jest pełna przykładów, ciekawych anegdot i ćwiczeń. Pan Tomasz odczarowuje coaching, który może mieć doskonałe zastosowanie w biznesie, a bardzo często jest przez niego deprecjonowany lub wręcz nielubiany (przynajmniej ja dotychczas spotykałam głównie takie podejście). Moim skromnym zdaniem książka Pana Tomasza to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego zaangażowanego lidera, managera, szefa, pracownika działu HR.
  2020-03-28
  Ania
  Z wielką przyjemnością przeczytałam książkę Tomasza Gordona. Nowa psychologia zarządzania przedstawia spójny model dzięki któremu dużo łatwiej przeprowadzać rozmowy coachingowe, tak aby tych zmotywowanych zmotywować jeszcze bardziej, a tych zniechęconych sprowadzić na bardziej pozytywną drogę. Polecam zarówno początkującym adeptom sztuki zarządzania jak i doświadczonym managerom. Tych, którzy po lekturze mają niedosyt zapraszam również na studia podyplomowe Akademia Managera.
  2020-05-06
  Sebastian
  Z racji tego , że książka przyszła do mnie w towarzystwie innych wartościowych pozycji, pierwsze na co zwróciłem uwagę to rozmiar. Lecz po chwili wracając do roli Dorosłego szybko sam sobie odpowiedziałem: czy ktoś ocenia Espresso po filiżance ? Zdecedydowanie nie. BARDZO dobra , skondensowana pozycja. Esencja wartościowych technik które w ostatnim rozdziale zaczynają do siebie pasować jak Dar Pomorza do Skwerku Kościuszki. Polecam zdecydowanie.
  2020-07-05
  Maria - absolwentka AM
  Z pełnym przekonaniem potwierdzam, ze książka ta to kwintesencja wiedzy zdobytej na Akademii Menedżera. 'Must have' dla dbajacych o rozwoj swojego zespołu.
  2020-08-17
  bez podpisu
  Tomasz dziękuję Ci za cudowny przewodnik, który jest dopełnienim dla mnie Akademii Menadżera. Dawno nie czytałm tak zrozumiałej lektury dla osób, które zarządzaja zespołem. Twoja książka znalazła godne miejsce na moim biurku i codziennie pomaga mi lepiej zrozumieć mój zespół i w sposób właściwy prowadzić komunikację z ludźmi. Wartością dodaną książki jest praktyczna wiedza, która pozwla lepiej zrozumieć teorię, DZIĘKUJĘ :)
  2021-02-22
  Anna W-D
  Świetna pozycja i literatura, zwłaszcza na gruncie "żywych relacji" w miejscu pracy. Przekaz praktyczny i bardzo przydatny. Polecam!
  2020-03-18
  Sylwia
  Świetna pozycja dla tych, którzy poszukują recepty na skuteczną motywację! Polecam zarówno lekturę jak i autorskie studia Tomasza Gordona, który jak nikt inny zaraża swoją pasją w dziedzinie skutecznego zarządzania już od pierwszych zajęć Akademii Menedżera!
  2022-07-05
  Maciej
  Świetna książka, dużo wartościowej treści. Chcesz być lepszym menedżerem? Tutaj dostaniesz skuteczne narzędzia aby tak się stało. Polecam.
  2020-08-09
  Łukasz Janas
  Szóstka z plusem. Nie wiem jak na tak niewielu stronach można zmieścić tyle praktycznej wiedzy i cennych wskazówek. To książka nie tylko dla managerów, to książka dla każdego kto chce budować wartościowe relacje i komunikować się na najwyższym poziomie. To jedna z tych książek, które nie są do przeczytania, a do używania. Z przyjemnością polecam tę książkę każdemu! :)
  2020-03-20
  Dorota
  Skończyłam właśnie czytać świetną książkę, która pozwala spojrzeć na coaching w inny, pozytywny, przyjazny sposób. Czytając ją można poczuć pasje i doświadczenie jakie autor przelał na jej strony. Lektura odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych menadżerów. Zdecydowanie polecam!
  2020-10-10
  Aleksandra
  Sezon na infekcję - czas start. Każdą okazję warto jednak wykorzystać na samodoskonalenie. "Nowa psychologia zarzadzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej" Tomasza Gordona to świetna książka, ktora uświadamia, że pokora, samoświadomość i pasja są idealną receptą na sukces, nie tylko zawodowy. 6 gwiazdek to za mało:) Z pełną świadomością polecam każdemu!
  2020-05-18
  Luna B.Mierzewicz, Kala Luna Temple
  Są takie książki, które zaczynam czytać i po pierwszych zdaniach wiem, że to jest TO! To są książki, które wtedy całuję z wdzięcznością dla autora i tego, że trzymam je w dłoniach. Że mogę je czytać, mieć w domu i wejść w tą niezwykła podróż. I jedną z tych książek jest książka Tomka. NOWA PSYCHOLOGIA ZARZĄDZANIA sprawiła mi rozkosz. Rozkosz wiedzy, mądrości, merytoryczności i tego, jak bardzo głęboko jest ludzka. W Aktach, które nadały jej formę sztuki, znalazłam człowieczeństwo w całej swojej potrzebie wysłuchania, przyjęcia i zrozumienia. To absolutnie obowiązkowa książka dla ludzi, którzy chcą objąć swoją dorosłość, unieść swoją dojrzałość i wejść w moc samostanowienia i samostworzenia. To książka dla wszystkich, którzy pragną bardziej rozumieć innych we wszystkich międzyludzkich układach i relacjach. Dla rodziców, by wreszcie, na poważnie posłuchali swoich dzieci. Dla terapeutów, by nauczyli się słuchać głębiej, bez strachu o przekraczanie granic. Dla ludzi biznesu, by zobaczyli w sobie prywatnych, żywych ludzi. Dla kochanków, by pomogli sobie nie stracić miłości i zaufania. I dla wszystkich, którzy mają dość odwagi, by w sobie i w innych dostrzec dojrzałych partnerów i realnych, życiowych sprzymierzeńców. Tomka miałam okazję poznać na żywo i dlatego wiem, że dobra książkę napisał dobry i mądry człowiek. Tomku, dziękuję!
  2020-05-06
  Agnieszka
  Rewelacyjna książka, nie sprowadzająca zarządzania wyłącznie do kwestii technik ale sięgająca zdecydowanie głębiej. Ogromna dawka praktycznej wiedzy, jednocześnie autor pozostawia duży obszar do własnych refleksji i przemyśleń w obszarze budowania relacji, nie tylko w biznesie. Z ogromnym entuzjazmem wracam do jej fragmentów i czekam na kolejne pozycje;)
  2020-04-11
  bez podpisu
  Polecam Serdecznie. Inspiracja do zmiany dla każdego kto boi się relacji Dorosły - Dorosły.
  2022-07-05
  bez podpisu
  Polecam - dużo konkretnej wiedzy, szybkie i dobrze opisane casey, które można wprowadzić i lepiej dzięki temu zarządzać zespołem.
  2020-07-06
  Tomasz Targosz
  Początkowo myślałem, że będzie to dobra lektura dla początkujących menedżerów. Z każdą następną stroną jednak odkrywałem szeroki obraz pracy ze swoimi zespołami, gdzie opisane, narzędzia, techniki oraz bogate przykłady będą też niezywkle pomocne i odświerzające dla osób zarządzających nawet od 20, czy 30 lat. Mnie bardzo przydał się m.in fragment o pracy z podopiecznymi w strefie wpływu, a o to tylko jeden z podrozdziałów książki:)
  2020-04-02
  Adam
  Po książkę Tomasza sięgnąłem z pewnym dystansem, bo przecież "kołczing" zalewa nas ze wszystkich stron (potwierdza to sam autor). Nie żałuję. To z pewnością topowa pozycja w tym temacie. Książka, z której czytaniem nie poszło mi tak szybko, dlatego że z każdą stroną, każdym akapitem zmuszała mnie do refleksji i przemyślenia omówionych przez autora tematu. To książka, która z każdą przeczytana stroną, z każdym rozdziałem, sięga głębiej do naszego umysłu i wyjaśnia przyczyny i skutki naszego działania. Przytoczone przykłady bardzo ubogacają treść i sprawiają, że treść książki jest "żywa". "Nowa psychologia zarządzania" to książka, która podczas czytania często wywoływała u mnie uczucie "to przecież o mnie...". Dziękuję Tomku, wspaniała pozycja.
  2022-11-12
  Alicja
  Obowiązkowa pozycja dla każdego Menedżera. Książka nie tylko wskazuje newralgiczne punkty w zarządzaniu, ale również otwiera oczy, które niejednokrotnie zostają zamknięte przez toksyczne i destrukcyjne podejście osób zarządzających. Czyta się ją lekko i przyjemnie, a przy wysokiej otwartości nie tylko zmusza do refleksji, ale również może pomóc wznieść samoświadomość na wyżyny. Szczerze polecam każdej osobie, która nie tylko czuje potrzebę zmiany w swoim życiu, ale jest również na nią gotowa - Tomku, życzę sobie więcej książek z tak wartościową treścią. Słowo dziękuję w tym wypadku to za mało.
  2022-03-25
  Katarzyna Z
  Obowiązkowa lektura dla przedsiębiorców. Gorąco polecam.
  2020-07-02
  Magda
  Obowiązkowa lektura dla menedżerów każdego szczebla i właścicieli firm, dla których ważne są relacje, zespół i wzajemny szacunek. Teoria podana w "smaczny" i przystępny dla każdego sposób, poparta przykładami i doświadczeniem autora. Jeśli planujesz praktykować zdobytą z książki wiedzę, znajdziesz praktyczne narzędzia, aby móc zacząć od zaraz. Nowa psychologia zarządzania jest kwintesencją Akademii Menedżera (studiów podyplomowych), ich rzetelnym podsumowaniem i usystematyzowaniem zdobytej tam wiedzy i doświadczania. Polecam serdecznie!
  2020-07-19
  Joanna Olszewska
  Nowoczesna Psychologia Zarz?dzania Tomasza Gordona to must have. Nie tylko dla mened?er?w i szef?w. To r?wnie? pozycja obowi?zkowa dla trener?w personalnych oraz trener?w w sporcie. Dla wszystkich tych, kt?rzy pomagaj? innym osi?ga? ich cele oraz odnale?? prawdziwe wewnetrzen motywacje. ?a?uj?, ?e Tomasz Gordon nie napisa? tej ksi??ki wcze?niej. Jeszcze wtedy kiedy to ja mia?am szef?w i kiedy sama uczy?am si? nim by?. Zawarte w niej metody i rozwi?zania, s? mi bliskie w pracy trenera personalnego, a nie zawsze zrozumia?e dla otoczenia lub zgodne z wyobra?eniami pracy w tym zawodzie. Wiedza nie tylko dla managera. Szczeg?lnie wa?na, moim zdaniem, dla trener?w personalnych! Z pewno?ci? pomo?e w pracy z podopiecznymi ale r?wnie? w budowaniu zespo??w. Dzi?kuj? za t? wiedz? :)
  2020-04-13
  bez podpisu
  NOWA PSYCHOLOGIA ZARZĄDZANIA to jedna z tych książek, do której będzie się powracać. Jest to "podręcznik", z którego menedżer powinien korzystać na co dzień, aby wzrastać i stawać się coraz lepszym.
  2020-07-02
  Paulina Przychodzeń
  "Nowa psychologia zarządzania" - może tytuł być mylny bo książkę polecam każdemu, nie tylko osobom rozwijającym się w kierunku zarządzania. Chociaż osobom na stanowiskach menedżerskich jako absolutny "must have". Książka jest przedewszystkim o człowieku i relacjach z innymi w różnych sytuacjach. Pokazuje jak zamienić "zarządzanie" w coś co często ma negatywny wydźwięk we współpracę lub nakierowywanie nie przekraczając pewnej bariery, która może zepsuć relację. Pełno praktycznych przykładów sprawia, że książkę się czyta bardzo szybko i równie szybko można je wykorzystać w swoim życiu. Poradników "zarządzania" lub książek o zarządzanianiu jest wiele, jednak jest to jedna z niewielu książek, która mi otworzyła oczy na zupełnie inne podejście do ludzi, z którymi pracuje. Opisuje postawy, sposoby zachowania, pewne wzorce do których chcę dążyć bo czuje, że są dobre i sprawiają, że ludzie pracujący ze mną mają wiekszą chęć do dążenia do naszych wspólnych celów !! Wielkie gratulację za ksiażkę dla Tomasza Gordona!!
  2020-06-22
  Anna
  Nie pamiętam kiedy czytałam, a raczej słuchałam tak dobrą książkę. Konkretna, merytoryczna, z cennymi ćwiczeniami, poparta konkretnymi przykładami i odnośnikami do znakomitych postaci z branży.Świetnie się słucha, niesamowite wyczucie pauz i akcentów. Treść przesiąknięta stylem, charakterem i niepowtarzalnością Tomka. Słuchając wróciłam pamięcią do pierwszych zajeć na studiach z Tomkiem, które były iskrą do konkretnych pozytywnych zmian zawodowych i osobistych.Tomku czekam na więcej ...
  2021-02-07
  Aneta
  Nie dość powiedzieć, że "Nowa psychologia zarządzania" to obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce każdego managera, że to vademecum praktycznych kompetencji i umiejętności z zakresu rozwoju inteligencji emocjonalnej, że rzuca wiele światła na skuteczne metody zarządzania. "Nowa psychologia zarządzania" powstała nie po to, aby ją przeczytać, ale po to, aby opisane przez Tomka metody stosować każdego dnia w życiu, aby przeprogramować myślenie, aby wykształcić nowe nawyki - "miękkiego zarządzania dla twardych rezultatów".
  2020-04-01
  Sebastian
  Merytoryczna, rzeczowa i konkretna. Polecam
  2020-06-24
  Grażyna
  Lubię czytać, ale czasem brakuje czasu... I wtedy sięgnęłam po audiobooka... Słuchając go, wracałam to tej części tekstu, który już czytałam.... Książka jest napisana w bardzo wyrazisty sposób, który łatwo zapada w pamięć!!! Pouczające wstawki dają do myślenia, ćwiczenia pomagają wejść głębiej a całość kończy się szybciej, niż mogłoby się wydawać. Cenne rady i wskazówki znajdzie w tej książce każdy - nie tylko osoba "z branży". Z czystym sumieniem mogę polecić i sama książkę Tomasza, i audiobooka, którego słucha się wyśmienicie...
  2020-10-20
  Maria
  Książkę przeczytałam przed powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim. Nie żałuję, że akurat tę czynność odwlekałam w czasie, dzięki odświeżeniu wiedzy powrót był dużo łagodniejszy. Według mnie jest to swoiste vademecum dla każdego menadżera, ale nie tylko. Książka zawiera przysłowiowe "mięso" z wiedzy, którą nabyłam podczas studiów Akademii Menadżera. Na pewno wrócę do niej wielokrotnie. Na plus historie z życia, które doskonale obrazują opisywane treści. Polecam książkę z całego
  2021-07-30
  Agnieszka
  Książkę czyta się fenomenalnie! Wiedza merytoryczna, w niej zawarta, wzbogacona jest o przykłady z doświadczenia Autora wzięte. Pozwalają one łatwiej zrozumieć definicje i mechanizm działania danego zagadnienia. Ekstra dawka wiedzy w przystępny sposób. Czytanie książki to także przyjemność, dzięki której można się zrelaksować.
  2020-09-16
  Alicja
  Książka zdecydowanie na miarę bestsellerów NY Times. Nie wyobrażam sobie bardziej najeżonego przydatnymi narzędziami i barwnymi przykładami kompendium wiedzy i skutecznego poszerzacza horyzontów. Jestem ogromnie wdzięczna, że natrafiłam na nią, na Ciebie, na mojej rozwijającej się dopiero ścieżce zawodowej. Niezmiernie ważna pozycja, nie tylko dla osób pracujących z ludźmi, ale dla absolutnie każdej osoby pragnącej lepiej zrozumieć siebie i innych, budować relacje oparte na głębszych, solidniejszych fundamentach i wzajemnym zaufaniu, zarówno na niwie zawodowej jak i prywatnej.
  2022-07-09
  Monika
  Książka mega ciekawa, napisana prostym, zrozumiałym językiem, najlepsza jaką do tej pory miałam okazję przeczytać, polecam
  2020-05-23
  Magda
  Książka jest świetnym studium, skierowana do każdego kto: - przewodzi innymi i robi to świadomie -pogubił sie i potrzebuje ramy, aby wrócić na odpowiednie tory - dla tych co chcą poszerzyc warsztat Dla mnie jako osoby uczącej zarzadzać się najchętniej sobą przypomniała, że niektóre problemy należy traktować skupiając sie na całym ich kontekście. To co sprawiło mi największą przyjemność w jej czytaniu to empatia, a moż bardziej taka zwyczaja ludzka czułość do drugiego człowieka w relcjach. Czekam na kolejne pozycje.
  2020-05-26
  Izabela
  k Książka warta uwagi. Podejście praktyka, trafione ćwiczenia, przykłady z życia, to wszystko razem jest idealnym podłożem do refleksji. Każdy Menadżer, niezależnie od stażu, powinien ją przeczytać lub posłuchać.
  2020-04-07
  Aleksandra
  Jeśli wahasz się, czy ta książka jest czymś co powinieneś przeczytać, to się nie wahaj! Jest to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby zarządzającej ludźmi. Autor, dzięki swojej pracy, doświadczeniu daje Ci na talerzu gotowy przepis na przeniesienie swojej pracy i relacji z ludźmi na wyższy poziom. Zwraca uwagę na fundamentalne przyczyny tego, dlaczego odpowiednie podejście do innych jest czynnikiem determinującym sukces lub porażkę w relacjach, zarządzaniu... w ogóle w życiu.
  2022-01-02
  Aneta
  Jestem po lekturze książki "Nowa psychologia zarządzania". Wielokrotnie też do niej wracam i polecam znajomym czy klientów. Pisząc jednym zdaniem: ta książka zmieniła moje życie, to osobiste, jak i zawodowe. A pisząc dłużej: z książką Pana Gordona zetknęłam się tuż po jej premierze, jednak nie zdecydowałam się na sięgnięcie po nią. Do jej przeczytania zmobilizowało mnie szkolenie, które prowadziłam w ramach uzyskania dyplomu trenera. Książka została mi polecona przez koleżankę za co jestem jej bardzo wdzięczna. Sama z pewnością nie sięgnęłabym po cokolwiek co jest związane z tematem motywacji. Autor z dużym biznesowym "wyczuciem" pokazał mi zupełnie inny, nieznany dotąd obraz motywacji i motywowania. W sposób praktyczny przedstawił przykłady zastosowania teorii błyskawicznej motywacji. Polecam każdemu, kto pracuje jako menedżer, trener czy coach, a także osobom, które szukają "wglądu w siebie". Panie Tomaszu, dziękuję, że napisał Pan tą książkę.
  2020-04-06
  Anna
  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona książką - wiedza podana w przystępny sposób i dużo przykładów. Polecam młodym managerom, a także każdemu, kto chce popracować nad sobą.
  2020-06-10
  Radosław
  Jako student MBA bardzo polecam. Nowoczesna forma poparta świetnymi przykładami.
  2020-04-12
  Ania
  Jako absolwentka Akademii Menadżera przeczytałam książkę jednym tchem. Cudownie strukturyzuje, ugruntowuje oraz poszerza wiedzę zdobytą na studiach, a tym, którzy nie mieli tyle szczęścia, daje przedsmak tego, co na autorskich studiach Tomasza Gordona może się wydarzyć (m.in. praktyczne przerabianie ćwiczeń zawartych w książce połączone z feedbackiem od samego Autora). A skupiając się wyłącznie na książce, jestem przekonana, że będzie ona pomocna każdemu menadżerowi, zarówno do pracy nad sobą, jak i do pracy z grupą (świetne, wspomniane już ćwiczenia i dużo z życia wziętych przykładów). Proponowany coachingowy model zarządzania można z powodzeniem zastosować w każdej dziedzinie pracy z ludźmi (nie tylko w sprzedaży!). Jednym słowem, i studia, i książkę gorąco polecam - i to w dowolnej kolejności!
  2021-01-04
  Hanna Maćkowiak
  Gratuluję, książkę czyta się przyjemnie, wiedza ciekawa, nie ukrywam, że czytałam ją przez pryzmat pracy w korporacji, gdzie miałam dobre wyniki dzięki osobistej motywacji...tj.kasie;) Tomku pisz, niech menedżerowie, liderzy uczą się jak pracować z ludźmi.
  2021-05-10
  Łukasz
  Będąc na studiach miałem przyjemność brać udział w zajęciach na żywo z Tomkiem. Wiedza, którą nam przekał zawarł w tej książce. Dostrzegam też dodatkowe elementy, które poszerzają moją wiedzę. Książka ta ma coś w sobie takiego, że czytając ją jesteś zmotywowany do iść i zarządzać oraz motywować innych do działania.
  2020-07-08
  bez podpisu
  Bardzo wartościowy tekst dla każdego, kto chce wejść na ścieżkę zarządzania, jest na początku tej ścieżki lub ma doświadczenie w prowadzeniu zespołów. Bycie liderem to odpowiedzialne zadanie i zdarza się, że osoby będące na tym stanowisku nie bardzo mają świadomość, jak wcielić się w rolę szefa. Psychologia pozytywna i caochingowy model zarządzania mogą przynosić odpowiednie rezultaty. Podane przez Tomasza przykłady w książce wskazują, że można osiągać efekty działając w strefie wpływu, ile można zyskać dla zespołu i organizacji w momencie łączenia celów osobistych i firmowych, wreszcie jak ważne jest mentalne nastawienie do właściwie do wszystkiego !! Treść i wiedza, którą Tomasz zawarł w swojej książce jest niezwykle cenna i właściwie gotowa do wdrożenia. Jestem pewien, że jej praktyczne wykorzystanie przyniesie rezultaty w każdym zespole. Osobiście jestem fanem sformułowania szukaj rozwiązań, a nie wymówek, które powtarzam sobie i innym w obliczu każdego wyzwania, czy próby, dlatego koncepcja, którą Tomasz opisał w książce bardzo mi odpowiada. Polecam.
  2020-11-26
  Magda
  Bardzo dobra książka zawierająca maksimum wartościowych treści w dość krótkiej, zwięzłej i przystępnej formie. Same konkrety, zero kołczingowego bełkotu. Czekam na kolejne publikacje :)
  2020-10-16
  Stella
  Bardzo dobra. Książka jest przede wszystkim użyteczna. Konkretna i spójna. Nie wlecze się, jak spora cześć pozycji o tej tematyce. Nie krzyczy do mnie o cudownych i wspaniałych i magicznych rozwiązaniach. Nie zmusza mnie do bycia oczarowaną rewelacyjnymi rozwiązaniami dla najlepszych managerów, bo te 3 cechy zagwarantują Ci sukces, a w ogóle to wystarczy zmienić nawyk i zmieni się Twój świat. Czytając tą książkę mam poczucie wsparcia i łagodności. Ma w sobie spokój pomimo dużej ilości konkretnych informacji. Do niczego mnie nie ?namawia?, tylko zachęca do wprowadzenia zmiany. Zrównoważona i treściwa. Jako manager bardzo doceniam, bo śmiało korzystam z podanych w książce rozwiązań i wskazówek, w swojej codziennej pracy. Trafiłam na nią na platformie z audiobookami i po wysłuchaniu pierwszych 15 min, wiedziałam, że chcę ją mieć i do niej wracać. Dlatego zakupiłam i korzystam.
  2020-06-15
  Jakub
  Znakomita książka, która oferuje praktyczną wiedzę, użyteczne ćwiczenia oraz przyswajalną formę. Anegdoty z polskiego świata biznesu, dobrze dobrane pojęcia i definicje oraz ciekawa narracja pozwalają nayć lub poszerzyć kompetencje EQ, zarządzania sobą, zespołem. Świetny materiał dla inteligentnego emocjonalnie szefa sprzedaży, który zawsze czuł, że takie umiejętności nie tylko są przydatne ale mogą budować przewagę- marki osobistej i korporacyjnej. Polecam. Przeczytałem, notuję, kupiłem i słucham wersję audio.
  2021-02-03
  Danuta
  Dla osób, które nie są uczestnikami studiów podyplomowych Akademia Menedżera z pewnością może być odkryciem w wielu obszarach zachowań/postaw ludzkich. Dla uczestników studiów podyplomowych zaś z pewnością jest to wiedza podręcznikowa utrwalająca wiadomości zdobyte na studiach. Wiele treści ciekawych, inspirujących, czy nawet wprost do zastosowania w życiu prywatnym i/lub zawodowym. Jest to książka do której warto wracać wielokrotnie.
  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint