Obcy kraj Charles Cumming
- Autor:
- Charles Cumming
- Wydawnictwo:
- Muza SA
- Ocena:
- Stron:
- 332
- Dostępne formaty:
-
ePubMobi
Opis
książki
:
Obcy kraj
Odsunięty na boczny tor, Kell żyje w poczuciu frustracji i krzywdy. Uważa, że zrobiono z niego kozła ofiarnego i skazano za przestępstwo, którego nie popełnił.
Kolejne miesiące upływają mu na oglądaniu starych filmów, przepijaniu oszczędności i próbach ratowania wiszącego na włosku małżeństwa.
Nieoczekiwanie Kell otrzymuje szansę powrotu do służby. Jeśli szybko i w tajemnicy odnajdzie zagubioną Amelię Levene, pierwszą w historii kobietę nominowaną na szefa MI6, wróci do jedynego sposobu życia, który zna i kocha.
Poszukiwania Amelii zaprowadzą Kella do Francji i Afryki Północnej. Podróż stanie się niebezpieczna, gdy wezmą go pod lupę agenci obcych służb wywiadowczych. Daleko poza granicami kraju reguły gry są zupełnie inne, a konsekwencje w razie niepowodzenia? poważniejsze, niż ktokolwiek sobie wyobraża.
Wybrane bestsellery
Muza SA - inne książki
Zamknij
Przeczytaj darmowy fragment
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@ebookpoint.pl
Książka drukowana

Oceny i opinie klientów: Obcy kraj Charles Cumming
(0)