ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Nie zjadaj cukierka od razu (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Joachim de Posada, Ellen Singer
  Okładka książki/ebooka Nie zjadaj cukierka od razu

  Okładka książki Nie zjadaj cukierka od razu

  Okładka książki Nie zjadaj cukierka od razu

  Okładka książki Nie zjadaj cukierka od razu

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 1
  Stron:
  112
  Czyta:
  Robert Michalak
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Ebook

  20,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Audiobook w mp3

  24,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  „Cóż za wspaniała i fascynująca historia, a także ważna życiowa nauka! Zamierzam kupić po egzemplarzu książki dla każdego z moich dzieci”.
  — dr Tony Alessandra, autor The Platinium Rule and Charisma

  „Ludzie sukcesu wiedzą, że aby dojść do tego, czego się naprawdę pragnie, często trzeba zrezygnować z tego, co ci oferują na początku. Joachim de Posada w ujmującym stylu uczy nas wszystkich, jak powiedzieć »pas«, aby później móc powiedzieć »wygrałem!«”.
  — Pegine Echevarria, konsultant, autor i twórca firmy doradczej Team Pegine

  „Wspaniałe przesłanie Joachima jest najlepszym na świecie antidotum na chorobę »Natychmiastowej Gratyfikacji«, która podkopuje nasz sukces i szczęście jako społeczeństwa”.
  — Robert Chesney, producent wykonawczy Window on Wall Street

  „Czarująca opowieść, która objaśnia ważne zasady biznesu i życia”.
  — Terry L. Brock, prezes Achievement Systems, Inc.

  „Opowieść, którą można czytać wielokrotnie, wciąż odkrywając nowe treści. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie już teraz, przeczytaj tę książkę”.
  — dr Marcy Ullom, prorektor Uniwersytetu Miami


  Tył:
  Joachim de Posada jest międzynarodowym doradcą motywacyjnym, osobistością radiową i telewizyjną, autorem i felietonistą, który przemawiał w ponad trzydziestu krajach o przywództwie, budowaniu zespołu, sprzedaży i zarządzaniu. Jego sprawdzone metody znalazły zastosowanie również w sporcie. Posada współpracował ze sławnym trenerem NBA, Delem Harrisem, z drużynami Milwaukee Bucks, Los Angeles Lakers oraz drużynami olimpijskimi. Prowadził programy szkoleniowe dla setek wielkich korporacji, m.in. Verizon, Citibank, BBVA, Pfizer, Baxter, Cargill, Xerox i Unilever, i stowarzyszeń zawodowych, m.in. CLIA, ISSA, PMA i IFA, w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Jest autorem bestsellerowej książki How to Survive Among Piranhas: Motivation to Succeed, książki, która analizuje reguły osiągania sukcesu (zasady, które możesz z powodzeniem zastosować, gdy nauczysz się, jak powstrzymać się od zjadania cukierków). Zapraszamy na stronę internetową autora: www.askjoachim.com.

  Ellen Singer jest wielokrotnie nagradzaną pisarką z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w promocji biznesu i kreatywnym pisaniu. Jest autorką sławnego pamiętnika Quicksand: One Woman’s Escape from the Husband Who Stalked Her. Założyła TenSecondSolution, firmę oferującą usługi literackie w ramach niedrogich kampanii promocyjnych dla przedsiębiorców i klientów korporacyjnych w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji.
   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint