ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Na własnych nogach (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Amy Purdy, Michelle Burford
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo Kobiece
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  240
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Ebook

  24,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Opowieść o życiu, które rozkwitło w momencie, kiedy wszystko wskazywało na to, że zakończy się przedwcześnie.

  Podziwiania na całym świecie za swój upór, determinację i niezwykłą odwagę. Ceniona przez takie osobistości jak Oprah Winfrey, Elizabeth Gilbert, Deepak Chopra. Światowej sławy snowboardzistka, zdobywczyni brązowego medalu na paraolimpiadzie w Soczi. Finalistka amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Wreszcie - zwykła dziewczyna, która osiągnęła to wszystko pomimo braku nóg.

  Amy Purdy w wieku 19 lat zachorowała na bakteryjne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Chociaż lekarze dawali jej minimalne szanse na wyzdrowienie, to hart ducha i wola życia pozwoliły zwalczyć chorobę. Amy wyzdrowiała, ale straciła obie nogi.

  Odtąd życie dziewczyny przybrało nieoczekiwany obrót, a jej osiągnięcia zaskoczyły i poruszyły wielu ludzi na całym świecie.

  Odnosząc kolejne sukcesy Amy stała się inspiracją dla innych osób, które dzięki lekturze tego niesamowitego pamiętnika zaczynają wierzyć w siebie i swój potencjał do realizowania marzeń.

  Amy Purdy

  Amy Purdy to amerykańska aktorka, modelka, tancerka, projektantka ubrań oraz światowej klasy snowboardzistka, zdobywczyni brązowego medalu na paraolimpiadzie w Soczi. Jest współzałożycielką organizacji Adaptive Action Sports, której misją jest zachęcanie i wspieranie osób niepełnosprawnych w uprawianiu sportów wyczynowych. 

  Amy jest jednym z najpopularniejszych niepełnosprawnych sportowców, która odniosła ogromny sukces komercyjny. Była finalistką amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" oraz brała udział w wielu kampaniach reklamowych, współpracując m.in. z takimi markami, jak Toyota, Coca Cola, Duracell. Stała się wzorem dla wielu młodych ludzi, którzy cenią ją za niezwykłą energię i niezłomność charakteru. Tysiące fanów śledzi poczyniania Amy na portalach społecznościowych.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności