ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Kobieta na krańcu świata 3 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Martyna Wojciechowska
  Okładka książki/ebooka Kobieta na krańcu świata 3

  Okładka książki Kobieta na krańcu świata 3

  Okładka książki Kobieta na krańcu świata 3

  Okładka książki Kobieta na krańcu świata 3

  Wydawnictwo:
  National Geographic
  Wydawnictwo:
  National Geographic
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  360
  Druk:
  oprawa miękka
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Tsepal ma trzech mężów, których poślubiła tego samego dnia - okazuje się, że takie związki mają zdecydowanie więcej zalet niż małżeństwo jednego mężczyzny z trzema kobietami.

  Hilda swojego pierwszego byka zabiła, kiedy miała 14 lat. Dziś ta drobna, wyglądająca niczym licealistka dziewczyna jest jedną z najlepszych matadorek świata.

  Shirley uwielbia zwierzęta, a one kochają ją jak matkę. Uratowała i wykarmiła dziesiątki malutkich koali i kangurów.

  Amina została wygnana z wioski, ponieważ krewni oskarżyli ją o czary. Czy faktycznie jest wiedźmą czy był to pretekst, żeby pozbyć z domu się starej kobiety?

  Heather jest idealną panią domu, a jednocześnie mistrzynią świata BASEjumpingu najbardziej niebezpiecznym sporcie świata. Tyle że skoki spadochronowe zaczęła uprawiać dopiero po 40-tce

  Martyna Wojciechowska ma dar do wynajdywania niezwykłych bohaterek i skłaniania ich do intymnych wyznań. W trzeciej serii Kobiety na krańcu świata dziennikarka porusza tematy kontrowersyjne Na Samoa rozmawia z kobietami, które urodziły się w ciałach mężczyzn, w Nepalu bada zawiłości seksu z trzema mężami, w Indiach próbuje zrozumieć czy w imię wiary można jeść ze szczurem z jednej miski, przyznaje się też do całowania się z kobietą. A wszystko to po to, żeby pokazać różnorodność świata, w którym żyjemy i nauczyć siebie i innych większej tolerancji. 

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności