ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  e-Leksykon urbanistyki i planowania przestrzennego (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Piotr Saternus
  Wydawnictwo:
  P.W. Poraj
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  794
   
  ePub

  Ukazał się długo poszukiwany, obszerny zbiór, liczący przeszło 5000 haseł, "e-Leksykon urbanistyki i planowania przestrzennego" - pierwszy od czterdziestu trzech lat o tej tematyce, i od razu w formie interaktywnego e-booka. Opracowano go z myślą o tych, którzy poszukują poszerzenia i potwierdzenia wiadomości z planowania przestrzennego i urbanistyki. Dlatego jego celem jest dostarczenie najbardziej istotnych informacji w sposób możliwie łatwy, szybki i bardzo przystępny, gdzie poprzez liczne odwołania i skierowania, można go będzie czytać bez końca, nie tracąc przy tym pasji poznawania.

  Dzięki rozległej tematyce interdyscyplinarnej, może on służyć jako łącznik między specjalistami wielu dziedzin, takich jak architektura, budownictwo, ochrona środowiska, konserwacja zabytków, architektura krajobrazu, prawo cywilne, administracja publiczna i samorządowa, gospodarka, geodezja, drogownictwo i komunikacja, a także innych profesji inżynierskich, geografii, socjologii, zagadnień regionalnych i europejskich - tak, jak wielodyscyplinarna jest materia urbanistyki i planowania przestrzennego.

  e-Leksykon... polecany jest specjalistom związanych z urbanistyką wielu dziedzin, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie urbanistyki i gospodarki przestrzenią, a także ludziom, którzy komunikują się z mediami, zarządcom, menedżerom, developerom oraz wykładowcom, nauczycielom, studentom i uczniom wszystkich kierunków szkół związanych z dziedzinami, które ujmuje on swoją obszerną zawartością.

  e-Leksykon... utrwalony jest w formatach cyfrowych e-PUB i MOBI oraz posiada zabezpieczenie Watermark. Jest dostępny dla posiadaczy iPadów, iPhonów i innych urządzeń Apple, czytników Kindle firmy Amazon, urządzeń z systemem Android oraz w osobistych komputerach przez Internet on-line, gdzie (po uiszczeniu jednorazowej opłaty) można go czytać bez innych ograniczeń. Cena jednego egzemplarza wynosi 27,99 brutto.

  Nabyć e-Leksykon można w empik.com, merlin.pl, virtualo.pl, legimi.pl, iBookStore oraz innych księgarniach cyfrowych, jak również u wydawcy P.W. PORAJ Sp. z o.o.,  pod adresem internetowym http://ksiegarnia.pwporaj.pl

  Uwaga! Przed otwarciem e-Leksykonu proszę się upewnić, że zainstalowane jest odpowiednie oprogramowanie (np. darmowy program Adobe Digital Editions).

   

   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności