Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Gall

  Lista Kafelki

  W sprzedaży
  Popularność
  gall Wydawnictwo Gall zostało założone w 1996 roku jako wydawnictwo prawnicze. W 1998 roku zaistnieliśmy na rynku geodezyjnym wydając zbiór przepisów „Prawo geodezyjne”. Obecnie wydajemy profesjonalne publikacje oraz programy komputerowe o tematyce geodezyjno-prawnej. Wydawnictwo tworzy zaledwie kilkuosobowy zespół, ale właśnie dzięki temu jesteśmy bardzo elastyczni w działaniu i możemy działać naprawdę efektywnie.
  W naszej działalności postawiliśmy na jakość oferowanych przez nas produktów. Nasze książki są wydawane wyłącznie w twardej oprawie. Staramy się, aby ich oprawa, szata graficzna oraz poziom merytoryczny były zawsze na najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi autorami i recenzentami. Mamy stałych, sprawdzonych partnerów, dzięki czemu nie musimy się obawiać o jakość naszych produktów.
  Wydawane przez nas publikacje były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane. Najnowsza z nagród to wyróżnienie odebrane przez autorów publikacji „Gospodarka nieruchomościami z komentarzem do wybranych procedur” w maju 2007 z rąk Ministra Budownictwa. Warto również wspomnieć o wcześniejszych nagrodach: Ministra Infrastruktury za książkę „Kompendium wiedzy prawnej dla geodetów”, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za „Prawo geodezyjne i kartograficzne – komentarz”. Szczególnego prestiżu publikacjom „Kompendium wiedzy prawnej dla geodetów” oraz „GPS w geodezji” dodawała także rekomendacja Głównego Geodety Kraju Jerzego Albina.
  Więcej »