ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Proroctwo o Watykanie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Jacques Neirynck
  Wydawnictwo:
  Wydawnictwo M
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  1
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
  Pasjonująca powieść, w której zręcznie zostały połączone fakty historyczne i fikcja.

  Jan XXIV, pierwszy w historii szwajcarski papież, stara się wprowadzić reformy, jakich oczekuje spora część Kościoła katolickiego. Na swej drodze napotyka jednak przeszkodę: konserwatyzm Watykanu zdominowanego przez pewnego kardynała. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że przygotowywany jest zamach na jego życie. Ucieka, zabierając ze sobą kuferek, w którym znajdują się tajemnicze manuskrypty…

  Jacques Neirynck, urodzony w 1931 roku w Brukseli, posiada szwajcarskie i francuskie obywatelstwo. Ukończył studia na Uniwersytecie Katolickim w Leuven, jest honorowym profesorem na Politechnice Federalnej w Lozannie. W 1999 roku został wybrany członkiem Rady Narodowej z listy Partii Demokratyczno-Chrześcijańskiej kantonu Vaud. Jest autorem wielu książek.

  PROROCTWO O WATYKANIE to trzecia części trylogii, w skład której wchodzą MANUSKRYPT Z GROBU ŚWIĘTEGO (nagroda w 1995 r. Prix des Libraires de littérature religieuse oraz w 1996 r. Prix Charles-Oulmont de la Fondation de France) i PRZEPIS NA NIEŚMIERTELNOŚĆ.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności