ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Kiedy pozostaje żal (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Lisa De Jong
  Wydawnictwo:
  Filia
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  384
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Jak odzyskać chęć do życia po takiej stracie?

  Kiedy pozostaje żal to kolejna część cyklu Rain autorstwa Lisy De Jong. Główną bohaterką jest Rachel, która budzi się w szpitalu i słyszy najgorszą informacje swojego życia. Do tej pory wszystko miała zaplanowane. Idealny chłopak. Świetni przyjaciele. Wszystko układało się dokładnie po jej myśli. Aż do wypadku, w wyniku czego nie pamięta nic z tamtej nocy. Targana wyrzutami sumienia, nie była w stanie otrząsnąć się z rozpaczy, aż nie pojawił się  Sam Shea. Dawny przyjaciel pomógł jej się pozbierać, zacząć wszystko od początku. Jednak z biegiem czasu Rachel zaczyna sobie przypominać co się wydarzyło, a to czego się dowiaduje zdecydowanie przerasta ją. Kłamstwa i sekrety powoli niszczą wszystko, co dla niej drogie.

  (…) 3 czerwca
  Próbuję otworzyć oczy, ale nie mogę. Czuję, jakbym utknęła w koszmarze, z którego nie mogę się obudzić. Moje kończyny nie chcą się ruszyć… są za ciężkie. Bez względu na to jak bardzo się staram, nic się nie dzieje… słyszę jedynie ten dźwięk. Taki sam ton, powtarzający się co kilka sekund, który sprawia, że jeszcze bardziej chcę uciec od tego obłędu.
  Bip.
  Bip.
  Zastanawiam, się gdzie ja, u diabła, jestem i dlaczego to głupie piszczenie nie ustaje. Chciałabym, by zastąpiła je cisza lub cokolwiek normalnego. Gdzie jest Cory? Oddałabym wszystko, by usłyszeć jego głos albo głos moich rodziców. A to łóżko lub cokolwiek, na czym leżę, nie jest za wygodne. Głowa boli, jakbym nieustannie waliła nią o ścianę. To okropne uczucie, jednak ten ból jest jedynym, co daje nadzieję, że nadal tu jestem i nie przeniosłam się w zaświaty.
  Bip.
  Bip.
  To wkurzające. Moje życie opiera się na kontroli. Zawsze muszę być tą, która decyduje. A teraz tak nie jest. Wciąż budzę się w takim stanie: nie mogę się ruszać, nic nie widzę, niczego nie pamiętam.
  – Rachel, wszystko dobrze, skarbie. – Mama. Była tu przez cały czas? (…) 

                                                                                                                        Fragment książki

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności