Za moment nasze domy wypełnią zapachy pieczonych babek, mazurków i innych pyszności, w wazonach radośnie rozgoszczą się puchate bazie, a na stołach zaczną się mienić kolorami pisanki. Wielkanoc już tutaj jest! Do szczęście brakuje jedynie spokojnej chwili odpoczynku z książką lub ebookiem. My mamy na to rozwiązanie, ponieważ wystartował Wielkanocny Kiermasz Książkowy! Przez cały tydzień w księgarni Ebookpoint czekają na Ciebie promocje na ebooki, książki drukowane i audiobooki, a także kursy video. Oprócz wiosennych okazji, jest też szansa zgarnąć czytniki ebooków, gadżety i bony na zakupy. Sprawdź, jak wygrać i przyłącz się do wielkanocnego świętowania. Zacznij od Wielkanocnych rabatów na około 90 tysięcy publikacji

Na początku odwiedź nasz Wielkanocny Kiermasz Książkowy - od 26 marca do 1 kwietnia czeka na Ciebie mnóstwo rabatów na książki, ebooki, audiobooki i kursy online. To świetna okazja, by doładować swoją biblioteczkę na wiosenne, coraz dłuższe wieczory. Nie przegap Kiermaszu, bo ceny startować będą już od 6,90zł! W akcji biorą udział dziesiątki wydawców, więc Twój czytelniczy głód z pewnością zostanie zaspokojony :)
W dodatku w ramach Wielkanocnego Kiermaszu, możesz zaopatrzyć się w miłe, cyfrowe upominki dla Twoich bliskich. Jak podarować na prezent ebooka, audiobooka lub kurs online? 

 

Zajączkowy e-prezent dla Twoich bliskich

W naszym regionie na "Zajączka" mamy tradycję obdarowywania się drobnymi upominkami. Rodzice chowają w domach lub ogrodach małe prezenty, a dzieciaki muszą ich szukać, odkrywając, gdzie Zajączek zostawił dla nich niespodzianki. Głównie jest to atrakcja dla najmłodszych, jednak ten sympatyczny zwyczaj świetnie sprawdza się także wśród dorosłych i jest wciąż praktykowany :)  Czy u Ciebie również praktykuje się podobne tradycje?

W naszej księgarni, korzystając z rabatów na Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym, także Ty możesz sprawić sobie lub komuś bliskiemu książkową niespodziankę. Z pewnością będzie to bardzo miły gest! Zarówno książka w wersji papierowej, jak i ebook, kurs czy audiobook mogą okazać się świetnym prezentem. Zwłaszcza, że podarowanie e-prezentu jest bardzo proste.

Gdy znajdziesz interesujący Cię produkt, w menu wybierz opcję "Kup na prezent". Następnie dokonaj zakupu, jak przy tradycyjnych zakupach dla siebie - ebook lub audiobook zostanie dodany do Twojego konta, do zakładki Prezenty. Kiedy publikacja już się tam znajdzie, kliknij przy niej "Wyślij na prezent". Teraz możesz podać nam adres e-mail obdarowywanej osoby, ustalić datę dostarczenia prezentu oraz napisać własne życzenia. W wyznaczonym terminie bliska Ci osoba otrzyma e-mail z Twoją wiadomością oraz instrukcjami dotyczącymi odebrania publikacji.

 

Konkurs - Zajączek w literackim świecie

Jak każdej wiosny z okazji Wielkanocy, także i tym razem na naszych Czytelników czeka ekstra konkurs. Wraz z inkBOOK Polska, NadWyraz.com oraz marką Teabag przygotowaliśmy trzy ekstra czytniki, super gadżety książkoholika, a także bony na zakupy w księgarni Ebookpoint.pl, by czytniki mogły się szybko zapełnić. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? :)


🐰 Od 26 marca 2024r. do 7 kwietnia 2024r., dokonaj przynajmniej jednego, dowolnego zakupu w księgarni Ebookpoint, a następnie przygotuj opowiadanie na temat: Zajączek w literackim świecie - napisz krótkie opowiadanie w wielkanocnym klimacie w Twoim ulubionym gatunku literackim🐰


Zgłoszenie wstaw w komentarzu tego wpisu. Zawrzyj w nim numer dokonanego zamówienia! Pamiętaj, że zgłoszenia bez numeru zamówienia nie biorą udziału w konkursie. 
Na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia 2024.  Zaskocz nas wciągającą akcją i niebanalną fabułą - może to być intrygujący kryminał, rozczulające new adult czy niespotykany reportaż. Na trójkę zwycięzców, którzy przygotują najkreatywniejsze opowiadania, czekają nagrody:

🏆 1 miejsce : inkBOOK Calypso Plus + gadżety inkBOOK + zestaw książkowych herbat marki Teabag + kubek NadWyraz.com + bon o wartości 300 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 2. miejsce : inkBOOK Calypso Plus + gadżety inkBOOK + zestaw książkowych herbat marki Teabag + kubek NadWyraz.com + bon o wartości 200 zł do księgarni Ebookpoint.pl
🏆 3. miejsce : inkBOOK Calypso Plus + gadżety inkBOOK + zestaw książkowych herbat marki Teabag + kubek NadWyraz.com + bon o wartości 100 zł do księgarni Ebookpoint.pl

 

Oprócz nagród rzeczowych mamy też mały zajączkowy gift -  10 najlepszych tekstów (łącznie z trzema, które znajdą się na podium), przerobimy na ebook, który będzie ogólnodostępny do pobrania na stronie naszej księgarni! :)

O wynikach konkursu poinformujemy tutaj oraz na naszym profilu na Facebooku do 28 kwietnia 2024.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ >>.

 

Nie możemy doczekać się Waszych prac! Wszystkim życzymy powodzenia i udanych czytelniczych łowów na Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym