ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Sztuka sypiania samej (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Sophie Fontanell
  Wydawnictwo:
  Amber
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  79
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi

  Skandal! Nie do wiary! Nic nas tak nie podnieca, jak czytanie o seksie innych, więc wyobraźcie sobie, jak może być podniecające czytanie o wyrzeczeniu się seksu przez młodą kobietę!

  ANNA MUCHA

  Powieść Sophie Fontanel wywołała burzę  w światowych mediach


  "Cały Paryż czyta bestseller Sophie Fontanel." "Gazeta Wyborcza"

  "Dwudziestosiedmioletnia redaktorka "Elle", kobieta atrakcyjna, wykształcona, odnosząca sukcesy zawodowe i bestsellerowa pisarka, wywołała skandal... Odważyła się  na najgorsze nieposłuszeństwo jakie znają nasze czasy: na dwanaście lat wyrzekła się seksu. I rzuciła wyzwanie światu, w którym powodzenie, liczba kochanków, małżeństwo lub konieczność życia nie samej stają się miarą wartości kobiety. I omal nie wywołała rewolucji seksualnej na wspak." "Le Monde"

   

  Sztuka sypiania samej jest bardzo francuska. To literacki zapis zdarzeń, marzeń, doznań. To literacki zapis zdarzeń, marzeń, doznań, układający się w zapis lat bez seksu. "New York Times"

   

  "Sophie Fontanel wywołała sensację we Francji, ojczyźnie rozbuchanego erotyzmu. Rezygnując z seksu bez miłości, bez czułości, bez prawdziwego pragnienia, poczuła się wolna, odzyskała poczucie własnej wartości." "Wall Street Journal"

   

  Czyżby ta opowieść o przerwie w uprawianiu seksu dotyczyła tak wielu z nas? Choć każdy czyta tę książkę po swojemu. "Elle"

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności