Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bajki Pomagajki (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Edyta Grabowska-Gwardiak
  Okładka książki/ebooka Bajki Pomagajki

  Okładka książki Bajki Pomagajki

  Okładka książki Bajki Pomagajki

  Okładka książki Bajki Pomagajki

  Wydawnictwo:
  Papierowy Motyl
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  100
   
  PDF
  Dlaczego nie warto marnować czasu na siedzenie przed komputerem? Jaką rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta, owady i zjawiska atmosferyczne? Czy zwykła cebula może być aż tak potrzebna? Dlaczego należy oszczędzać wodę?
  Dzięki tej książce nie tylko poznasz odpowiedzi, ale także odkryjesz, jak wiele fascynujący rzeczy dzieje się wokół Ciebie każdego dnia!
  Pomocne krasnale, figlarne zwierzątka, sprytne sprzęty domowe, rozgadana przyroda, a do tego bajka, która nie chce być typową bajką, niezdecydowana księżniczka i mnóstwo przygód, które Ty także możesz przeżyć w swoim domu lub ogródku.
  Opowiadania i bajki  Edyty Grabowskiej-Gwardiak to zbiór ciepłych, zabawnych i mądrych historii, które najmłodszym czytelnikom pozwolą lepiej zrozumieć otaczający świat. Bohaterami opowieści są postacie znane z bajek, ale również zwierzęta, sprzęty domowe i dzieci, które, jak to na dzieci przystało, kochają niespodzianki, a nie znoszą lekarstw i nudy.
  Autorka łączy atrakcyjną fabułę z walorami edukacyjnymi. W przystępny sposób przekazuje ważne treści, jednocześnie nie zapominając, że czytanie ma być przede wszystkim zabawą.?

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności