Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Zarządzanie motywacją pracowników (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Kozłowski Waldemar
  Okładka książki/ebooka Zarządzanie motywacją pracowników

  Okładka książki Zarządzanie motywacją pracowników

  Okładka książki Zarządzanie motywacją pracowników

  Okładka książki Zarządzanie motywacją pracowników

  Wydawnictwo:
  CeDeWu
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  134
  Druk:
  oprawa miękka
  Wyłącznie

  Książka

  44,00 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  W drugim wydaniu „Zarządzania motywacją pracowników" przedstawione zostały najważniejsze zagadnienia związane z procesem motywowania pracowników, tworzeniem skutecznych systemów motywacyjnych, technik i narzędzi oddziaływania na motywację pracowników.

  Zaprezentowane w książce narzędzia analizy motywacji stanowią próbę odpowiedzi na dwa podstawowe pytania:
  - Co motywuje ludzi do działania?
  - Dlaczego ludzie wybierają takie, a nie inne zachowania, np. wydajniej pracują, wykazują większe zaangażowanie, tworzą przyjazną atmosferę, poprawia się praca w zespołach itp.?

  Motywacja pracowników ma znaczne przełożenie na sprawność i efektywność organizacji. Istotnym wyzwaniem w organizacji jest nadążanie za wzrostem wymagań i oczekiwań pracowników z jednoczesnym zachowaniem efektywności ekonomicznej organizacji.

  Oprócz aspektów behawioralnych ważną kwestią jest przełożenie motywacji na wskaźniki ekonomiczne, takie jak: wydajność, produktywność, fluktuacja, poprawa jakości obsługi klienta itp.

  Książka jest przeznaczona dla kadry menedżerskiej, specjalistów HR, studentów nauk ekonomicznych i wszystkich chcących zrozumieć istotę motywacji.


  Waldemar Kozłowski - doktor nauk ekonomicznych, adiunkt na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne na różnych szczeblach kierowniczych. Specjalizuje się w takich dziedzinach, jak: zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse przedsiębiorstw, inwestycje rzeczowe.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności