ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Skarga do WSA. Praktyczne wskazówki przykłady kazusy orzecznictwo. Wydanie 3 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Tomasz Grossmann
  Wydawnictwo:
  C. H. Beck
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  263
  3w1 w pakiecie:
  PDF
  ePub
  Mobi

  Boisz się prawa administracyjnego? Nie wiesz jak pisać skargi do sądu administracyjnego? Jakie zarzuty podnosić, jak je formułować? Masz obawy przed kolokwium z prawa administracyjnego lub egzaminem końcowym z części administracyjnej?

  Publikacja sędziego Tomasza Grossmanna jest zatem idealną pomocą. Dzięki niej nauczysz się jak pisać skargę, jakie są jej konieczne elementy, które zarzuty i w jakiej kolejności czy formie należy podnosić w treści skargi.

  W książce znajduje się dziewięć wzorów pism (z różnych dziedzin prawa administracyjnego, osiem skarg i jeden sprzeciw) do WSA wraz z uzasadnieniami, orzecznictwem i wyciągiem z przepisów. Wszystkie skargi zostały oparte na aktualnym stanie prawnym. Każda część pisma jest omówiona i wyjaśniona. Ponadto na samym początku poradnika znajduje się przykładowa skarga z komentarzami i praktycznymi wskazówkami do poszczególnych jednostek redakcyjnych skargi.

  Materiał zawarty w kolejnym, trzecim wydaniu publikacji został w niezbędnym zakresie poprawiony i zaktualizowany oraz poszerzony o zagadnienia wynikające z ostatnich zmian legislacyjnych i najnowszego orzecznictwa sądowego. W szczególności istotnie zmodyfikowano przykładową skargę, w której m.in. uwzględniono oraz omówiono nowe elementy związane z wdrożoną od 31.5.2019 r. elektronizacją postępowania sądowoadministracyjnego.

   

   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint