ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Prawo cywilne - część ogólna (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autorzy:
  Agnieszka Kawałko, Hanna Witczak
  Wydawnictwo:
  C. H. Beck
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  259
   
  PDF

  Seria "Skrypty Becka" przeznaczona jest dla studentów wydziałów prawa i aplikantów. Książki z tej serii zawierają najistotniejsze
  wiadomości z określonej dziedziny prawa oraz pozwalają na szybką i efektywną naukę.

  Skrypt "Prawo cywilne - część ogólna" zawiera opis zagadnień, które znajdują się w Księdze pierwszej Kodeksu cywilnego, dotyczących m.in.:

  • osób fizycznych i prawnych,
  • przedstawicielstwa,
  • czynności prawnych,
  • przedawnienia.

  W celu przyswojenia i sprawdzenia wiadomości w książce umieszczono również zbiór kazusów do poszczególnych instytucji prawa cywilnego, opartych na orzecznictwie Sądu Najwyższego. W wydaniu czwartym uwzględniono ostatnio dokonane nowelizacje Kodeksu cywilnego oraz najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego.


  Dr Agnieszka Kawałko - adiunkt w Katedrze Podstaw Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, autorka publikacji z zakresu prawa cywilnego i handlowego.

  Dr Hanna Witczak - adiunkt w I Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, autorka publikacji z zakresu prawa cywilnego.

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint