Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Potęga pewności siebie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Brian Tracy
  Okładka książki/ebooka Potęga pewności siebie

  Okładka książki Potęga pewności siebie

  Okładka książki Potęga pewności siebie

  Okładka książki Potęga pewności siebie

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 2
  Stron:
  208
  Czas nagrania:
  5 godz. 35 min.
  Druk:
  oprawa miękka
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Książka

  39,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Ebook

  33,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Audiobook w mp3

  34,90 zł

  Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

  Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

  Przenieś na półkę

  Czy wiesz co jest kluczem do sukcesu?  

  Brian Tracy jest kanadyjskim pisarzem i twórcą poradników z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Jest zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie. W książce Potęga pewności siebie pokazuje w jaki sposób możemy poprawić swoją mentalną pozycję, tak, by dorównać tym, którzy wspięli się na wyżyny swoich możliwości.  Z tej wartościowej, praktycznej publikacji, opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów, przedsiębiorców, handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów, dowiesz się, jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia. Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczasz, to, z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu, oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Ponadto Tracy przekonuje, że to nie wydarzenia, które nam się przytrafiły kształtują nasze życie, ale to co z nimi zrobimy, jak je wykorzystamy. Możemy się schować i wiecznie analizować, co niedobrego nas spotkało, tym samym usprawiedliwiając porażki, lub przekuć niepowodzenia w siłę. Autor krok po kroku pokazuje jak budować fundamenty wiary w siebie, aby osiągnąć to o czym marzymy.  Odkryjesz, jak możesz ustalić, czego naprawdę chcesz, i uwolnisz osobiste siły, aby to osiągnąć. 

  (…) Witaj w strefie bez lęków. Z następnych stron dowiesz się, jak rozwinąć w sobie pewność siebie, odwagę i niezachwianą determinację w każdym obszarze życia. Nauczysz się pokonywać największe wyzwania i korzystać z największych szans życia całkowicie bez strachu, a za to z wiarą w swoją zdolność do osiągania wszystkiego, czego tylko zapragniesz.
  Dobra wiadomość jest taka, że masz niezwykły potencjał do osiągnięcia sukcesu, spełnienia i powodzenia, ponieważ dysponujesz większą ilością talentów i wrodzonych zdolności, niż mógłbyś wykorzystać w stu życiach. Jedyną rzeczą, która stoi pomiędzy tobą a niesamowitym życiem, jakie możesz wieść, jest strach – wszelkiego rodzaju – a zanim skończysz czytać tę książkę, twoje lęki znikną na zawsze.
  Przez ponad dwadzieścia pięć lat badałem życiorysy mężczyzn i kobiet sukcesu, szukając wspólnych cech charakterystycznych, które pozwoliły im osiągnąć znacznie więcej niż przeciętny człowiek. Przeczytałem tysiące książek, artykułów i raportów z badań na temat sukcesu i doszedłem do wniosku, że podstawą jakości sukcesu w każdym przebiegu życia jest pewność siebie (…) 

                                                                                           Fragment książki

  O autorze

  Brian Tracy to fenomen na skalę światową. Świetnie wykształcony, odnoszący spektakularne sukcesy, charyzmatyczny mówca i motywujący trener. Jest autorem inspirujących książek, które raz po raz podbijają rankingi bestsellerów księgarni Amazon.com, Merlin.pl czy EMPiK.

  W Polsce znany m.in. dzięki takim tytułom, jak: Zjedz tę żabę, Punkt zwrotny czy Sposób na sukces. Teraz nareszcie szykuje szturm na listę przebojów w onepress.pl.

  Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 450 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

   

  „Nieważne kim się urodziłeś, ważne kim chcesz zostać”
  Brian Tracy

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności