Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Potęga pewności siebie (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Brian Tracy
  Okładka książki/ebooka Potęga pewności siebie

  Okładka książki Potęga pewności siebie

  Okładka książki Potęga pewności siebie

  Okładka książki Potęga pewności siebie

  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Wydawnictwo:
  MT Biznes
  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 2
  Stron:
  208
  Czas nagrania:
  5 godz. 35 min.
  Druk:
  oprawa miękka
  2w1 w pakiecie:
  ePub
  Mobi
   
  Audiobook w mp3

  Czy wiesz co jest kluczem do sukcesu?  

  Brian Tracy jest kanadyjskim pisarzem i twórcą poradników z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Jest zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie. W książce Potęga pewności siebie pokazuje w jaki sposób możemy poprawić swoją mentalną pozycję, tak, by dorównać tym, którzy wspięli się na wyżyny swoich możliwości.  Z tej wartościowej, praktycznej publikacji, opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów, przedsiębiorców, handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów, dowiesz się, jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia. Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczasz, to, z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu, oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Ponadto Tracy przekonuje, że to nie wydarzenia, które nam się przytrafiły kształtują nasze życie, ale to co z nimi zrobimy, jak je wykorzystamy. Możemy się schować i wiecznie analizować, co niedobrego nas spotkało, tym samym usprawiedliwiając porażki, lub przekuć niepowodzenia w siłę. Autor krok po kroku pokazuje jak budować fundamenty wiary w siebie, aby osiągnąć to o czym marzymy.  Odkryjesz, jak możesz ustalić, czego naprawdę chcesz, i uwolnisz osobiste siły, aby to osiągnąć. 

  (…) Witaj w strefie bez lęków. Z następnych stron dowiesz się, jak rozwinąć w sobie pewność siebie, odwagę i niezachwianą determinację w każdym obszarze życia. Nauczysz się pokonywać największe wyzwania i korzystać z największych szans życia całkowicie bez strachu, a za to z wiarą w swoją zdolność do osiągania wszystkiego, czego tylko zapragniesz.
  Dobra wiadomość jest taka, że masz niezwykły potencjał do osiągnięcia sukcesu, spełnienia i powodzenia, ponieważ dysponujesz większą ilością talentów i wrodzonych zdolności, niż mógłbyś wykorzystać w stu życiach. Jedyną rzeczą, która stoi pomiędzy tobą a niesamowitym życiem, jakie możesz wieść, jest strach – wszelkiego rodzaju – a zanim skończysz czytać tę książkę, twoje lęki znikną na zawsze.
  Przez ponad dwadzieścia pięć lat badałem życiorysy mężczyzn i kobiet sukcesu, szukając wspólnych cech charakterystycznych, które pozwoliły im osiągnąć znacznie więcej niż przeciętny człowiek. Przeczytałem tysiące książek, artykułów i raportów z badań na temat sukcesu i doszedłem do wniosku, że podstawą jakości sukcesu w każdym przebiegu życia jest pewność siebie (…) 

                                                                                           Fragment książki

  O autorze

  Brian Tracy to fenomen na skalę światową. Świetnie wykształcony, odnoszący spektakularne sukcesy, charyzmatyczny mówca i motywujący trener. Jest autorem inspirujących książek, które raz po raz podbijają rankingi bestsellerów księgarni Amazon.com, Merlin.pl czy EMPiK.

  W Polsce znany m.in. dzięki takim tytułom, jak: Zjedz tę żabę, Punkt zwrotny czy Sposób na sukces. Teraz nareszcie szykuje szturm na listę przebojów w onepress.pl.

  Brian Tracy to ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 450 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

   

  „Nieważne kim się urodziłeś, ważne kim chcesz zostać”
  Brian Tracy

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności