Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Kiedyś cię odnajdę (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Małgorzata Rogala
  Okładka książki/ebooka Kiedyś cię odnajdę

  Okładka książki Kiedyś cię odnajdę

  Okładka książki Kiedyś cię odnajdę

  Okładka książki Kiedyś cię odnajdę

  Ocena:
  6.0/6  Opinie: 1
  Druk:
  oprawa miękka
  Weronika w wieku dziewiętnastu lat przeżyła koszmar jej matka została brutalnie zgwałcona i zamordowana we własnym mieszkaniu. Sprawcy nigdy nie odnaleziono, a policja umorzyła sprawę.

  Dziesięć lat później historia się powtarza Olga, najlepsza przyjaciółka Weroniki również ginie w podobnych okolicznościach. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policjant z wydziału zabójstw, Szymon Pawelec. Weronika, zaniepokojona brakiem postępów, postanawia wziąć sprawy we własne ręce. Podejrzewa, że za morderstwem stoi jeden z byłych współpracowników Olgi.

  Jakie zmiany w życiu bohaterki przyniesie znajomość z komisarzem Pawelcem? Czy trop, którym podąża Weronika, okaże się prawidłowy? I komu uda się odnaleźć, należącą do ofiary, zaginioną zawieszkę ze skarabeuszem?

  Kiedyś cię odnajdę to sprawnie napisany kryminał z elementami romansu, który kreśli dokładny portret psychologiczny bohaterów, rzuca granat w środowisko szkolne i światło na zjawisko przemocy seksualnej, a czytelnikowi dostarcza kilku godzin niepewności kto i dlaczego gwałci i zabija. Polecam.

  Michalina Kłosińska-Moeda,

   autorka książek: Miłosne kolizje, Kota lubi szanuje

   
   
   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności