Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Dlaczego bywam humorzastą zołzą (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Julie Holland
  Okładka książki/ebooka Dlaczego bywam humorzastą zołzą

  Okładka książki Dlaczego bywam humorzastą zołzą

  Okładka książki Dlaczego bywam humorzastą zołzą

  Okładka książki Dlaczego bywam humorzastą zołzą

  Ocena:
  5.0/6  Opinie: 1
  Druk:
  oprawa twarda

  Jesteś zmęczona, masz zły nastrój, twoje libido jest obniżone, masz problemy ze snem? Jeśli tak, ten przełomowy poradnik jest dla ciebie.

  My, kobiety, od najmłodszych lat uczymy się, że zmienność nastrojów to coś złego. Zołzy są humorzaste. Wmawia się nam, że jeśli chcemy osiągnąć w życiu sukces, musimy trzymać nasze emocje w ryzach. Jednak nasze ciało jest mądrzejsze. Wysyła nam sygnały ostrzegawcze w postaci zmiennych nastrojów. Możemy z nich wywnioskować, kiedy organizm jest w dobrej formie, a kiedy powinnyśmy o siebie zadbać.

  Wsłuchiwanie się w swoje emocje, również te trudne, uważność na  sygnały płynące z ciała oraz wiedza o jego funkcjonowaniu to najlepsza droga do osiągnięcia wewnętrznej harmonii.

  Pamiętaj, że zdrowie zaczyna się od świadomości!

  W tej książce znajdziesz informacje na temat wad i zalet leków hormonalnych i psychotropowych, wpływie jedzenia na nastrój oraz naturalne metody, które pomogą wzmocnić twoje ciało i umysł, poprawić jakość snu i życia seksualnego.

  Nareszcie mamy oparty na dowodach naukowych poradnik napisany przez kobietę na temat zdrowia kobiet. Lektura obowiązkowa dla humorzastych zołz i każdego, kto ma z nimi do czynienia.

  Gabor Maté, autor książki Ciało a stres. Jak uniknąć fizycznych kosztów ukrytego stresu

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności