ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  ABC VAT-u 2012 (ebook)(audiobook)(audiobook)

  Autor:
  Włodzimierz Markowski
  Wydawnictwo:
  Marcus
  Ocena:
  Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
  Stron:
  412
   
  PDF

   

  E-book "ABC VAT-u", wydanie VI, stron 420. Doskonały, przystępnie napisany poradnik podatnika VAT . Zastosowano w nim nowatorskie połączenie przepisów nowej ustawy o VAT, rozporządzeń wykonawczych oraz obszernych omówień i komentarzy, wzory faktur, deklaracji i druków vat.

  Ebook ten jest ścisłym odwzorowaniem wydania drukowanego. Oferujemy Ci go w najpopularniejszym formacie elektronicznych - pdf. Przystosowany jest do odczytu na pc-tach, notebookach i netbookach, tabletach, ipadach, smartfonach i innych czytnikach. Warunkiem jest zainstalowanie programu Acrobat Raider. Jest to program darmowy, znajdziesz go w internecie wpisując w wyszukiwarkę nazwę programu.

  Prowadzisz firmę? Jesteś lub będziesz vatowcem?

  Ja wiem, jak trudno połapać się w masie zmieniających się bez przerwy przepisów.

  Jeśli chciałbyś czuć się pewnie w tym temacie, w ABC VAT-u znajdziesz kompendium przepisów ustawy i rozporządzeń vatowskich wraz z kompletem wzorów faktur, ewidencji i deklaracji. Wszystkie najważniejsze przepisy opatrzone zostały obszernymi komentarzami i przykładami.

  W książce zastosowany został rewelacyjny system łączenia tej samej tematyki: przepis ustawy podany jest czcionką normalną + przepis z rozporządzenia kursywą + komentarze uwzględniające także najbardziej istotne interpretacje podatkowe, orzeczenia sądów administracyjnych i SN, drukowane dla odróżnienia od tekstu przepisów na szarym tle. Dzięki temu każdy temat omówiony jest kompleksowo i nie musisz już szukać w innych opracowaniach.

   

  Zamknij

  Wybierz metodę płatności